Stáhni si

Zde si můžete stáhnout programy pro Vaši bezpečnost nebo pro komfort spojený s využíváním Kopnetu.

Všeobecné podmínky

Stahujte zde.

Aktuální typy rozhraní veřejné komunikační sítě

Stahujte zde.


Acrobat Reader

   Program od společnosti Adobe, který nutňě potřebujete k prohlížení souborů ve formátu .pdf. Tzv. pédéefka. Většinou jde o různé návody nebo instrukce. Můžete ho také integrovat do Mozilly, a tím pádem Acrobat nemusíte spouťet.
Stahujte zde.

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox je moderní prohlížeč webových stránek, který vám nabízí příjemné uživatelské prostředí, ochranu vašeho soukromí a řadu pokročilých funkcí. I díky ním dnes patří ke špičce v oblasti webových prohlížečů.
Stahujte zde.

Windows Update

V každém případě musíte udržet Váš počítač pravidelně aktualizovaný. Automatické aktualizace chrání Váš PC před nejnovějšímy druhy útoků, ale také odstraňují staré chyby v OS.
Aktualizujte zde.

Total Commander

Pravděpodobně nejoblíbenější a nejrozšířenější souborový manažer, který vyniká širokým spektrem funkcí, ale stále si zachovává přehlednost, jednoduchost a rychlost. Lze se přez něj připojit na Kopnet server. Návod je v sekci návody a nastavení.
Stahujte zde.

Avast! 4 Home Edition

Avast! 4 Home je plně vybavený antivirový program pro domácí, nevýdělečné používání . Celosvětovému šíření virů lze předcházet zejména účinnou prevencí, tzn. funkčním antivirovým programem, přičemž placený software si mnozí domácí uživatelé nemohou či nechtějí dovolit.
Stahujte zde.

NOD32

Uživatelsky velmi příjemný antivir, který obstál v uznávaném testu 100% Virus Bulletin již několikrát po sobě. Bohužel tento program není free, ale pokud chcete můžete si ho zakoupit na domovské stránce.
Stahujte zde

QIP Infium

Velice populární a oblíbený ICQ klient, který se stal ostrým konkurentem ICQ. Nabízí všechny funkce, na které jste u Instant messengerů zvyklí, doplněné o řadu zajímavých vlastností a funkcí, jako třeba internetové rádio a televizní program.
Stahujte zde