Kdo jsme


Kopnet – poskytovatel internetového připojení, je dnes již poměrně rozlehlá síť. Zpočátku nabízel své služby jen v obci Nové Kopisty a přilehlém okolí. Dnes se však jeho pokrytí pohybuje okolo tří desítek obcí a měst.
    Oficiálně vznikl 8.6.2007. přijetím osvědčení č.2031 od Českého telekomunikačního úřadu, avšak myšlenka poskytovat kvalitní služby pomocí Wi-Fi technologií se zrodila mnohem dříve. Hnací silou ke vzniku Kopnetu bylo nabízení nekvalitních služeb od ostatních dostupných poskytovatelů v již zmíněných oblastech. Kopnet oproti nim zaručuje stabilnější připojení a kvalitnější služby. Můžeme tedy s čistým svědomím říci, že Kopnet nabízí nejkvalitnější připojení v lokalitách jím již pokrytých.Funkční podpora formou SMS viz. kontakty. Do 24hod odstraníme problém. Neváhejte nás prosím kontaktovat +420 607 192 313
    Děláme vše proto aby naše síť a poskytované služby byly nejkvalitnější ve svých poměrech, nehledíme tedy na kvantitu zákazníku ale na kvalitu námi poskytovaných služeb. Již dnes máme spoje v kvalitním 10 Ghz pásmu, které dodáváme v 300 Mbit/s full duplex režimu. Tyto spoje se chystáme nasadit na naše páteřní linky.